CHP’den “Başın Sağolsun Türkiye’m” Videosu

CHP’nin sosyal medya hesabında; Kahramanmaraş meydana gelen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki iki depremin meydana getirdiği afetle ilgili video yayınladı.  Sosyal medyadan yayınlanan videoda depremzedelerin Kemal Kılıçdaroğlu’na isteklerini ve şikayetlerini …

CHP’den “Başın Sağolsun Türkiye’m” Videosu
REKLAM ALANI
Yayınlama: 11.02.2023
A+
A-

CHP’nin sosyal medya hesabında; Kahramanmaraş meydana gelen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki iki depremin meydana getirdiği afetle ilgili video yayınladı.  Sosyal medyadan yayınlanan videoda depremzedelerin Kemal Kılıçdaroğlu’na isteklerini ve şikayetlerini ilettiği kısımlar yer aldı.

“Bu felaketi dayanışma içinde aşacağız. Başın sağ olsun Türkiye’m”

Videoda; depremden etkilenen kentlerin görüntüleri yer aldı. Videoda ayrıca; CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, CHP’li büyükşehir belediye başkanları ile birlikte depremden etkilenen kentlere yaptığı ziyaretler ve depremzedelerin şikayetlerini dile getirdiği anlara ilişkin görüntülere yer verildi.

Görüntülerde bir depremzedenin Kılıçdaroğlu’na; “Bebeklerimize mama istiyoruz, bez istiyoruz, su istiyoruz. Buraya ilk siz geldiniz. Dün geceden beri ekmeğe muhtacız. Battaniyemiz yok. Hiçbir şeyimiz yok. Bebeklerimize yardım istiyoruz. Mama, bez… Buraya ilk siz geldiniz. Rezil olduk geceden beri” dedi.

Bir başka depremzedenin ise Kılıçdaroğlu’na; “Arkada çoğu yerden ses alıyoruz, tıkırtı duyuyoruz. Termalden ısılarını görüyoruz ama ekip yok, yardım yok, kepçe yok. Biz hiçbir şey yapamıyoruz. Betonları kaldıramıyoruz. Canlarımız içinde” dediği görüldü.

Videonun sonunda, bir vatandaşın Kılıçdaroğlu’na “Seninle gurur duyuyoruz” dediği, Kılıçdaroğlu’nun da “Duanızı eksik etmeyin” karşılığını verdiği görüntüler yer aldı.

Kaynak:https://onedio.com/haber/chp-den-basin-sagolsun-turkiye-m-videosu-1127672

REKLAM ALANI