Reklam
Reklam
Reklam
Kayseri Flaş Haber& Kaliteli ve Tarafsız

Deniz Akkaya’dan koronavirüs paylaşımı

Deniz Akkaya’dan koronavirüs paylaşımı
  • 25 Mart 2020

Vaktinin büyük bir çoğunluğunu egzersiz yaparak geçiren eski manken Deniz Akkaya, koronavirüs ile ilgili dikkat çekici bir paylaşımda bulundu.

Spor yaparak bağışıklığını güçlendirdiğini ve kendisini adeta bu günler için hazırladığını söyleyen Akkaya, şu ifadeleri kullandı:

“Vakit o vakit; artık konfor alanından çıkıp kendinden yepyeni bir ben, yenilenmiş bir versiyon yaratma zamanın…

“KENDİNİZE NASIL BAKTIĞINIZ ÖNEM KAZANACAK”

Her insan artık tek başına verdiği en ufak kararla tüm toplumun kaderine yön verecek doğrudur, ancak toplum bilinçlenmede isteksiz kalırsa, şunu da unutmayalım kendinize kendi alanlarınızda nasıl baktığınız, nasıl çeki düzen verdiğiniz nasıl geleceğe hazırladığınız çok önem kazanacak.

“SENELERDİR BUNA HAZIRLANIYORMUŞUM”

Ülkemizde enfekte olma hızına, eğrisine baktıkça, kendimi bu duruma dahi şimdiden hazırladım; ancak korkmuyorum çünkü ben senelerdir kendimi buna hazırlıyormuşum meğer.

Bedensel sağlık, bilinçsel sağlık için ayırdığım vakit, emek, zaman ve parayı kimileri deli saçması bulmaktaydı. Biz de çevremiz sosyal çevresine tutunmak için gecesini, gündüzüne katarak, kartvizit toplamak için, cebindeki parayı, tüm zamanını, yediğini, içtiğini tamamen sosyal statü için harcayanlar ile çevrelenmiş idi.

“GERİYE KALACAKLAR”

Bir gecede her şey değişti değil mi dostlar? Bu virüs dalgası geçecek elbet, güçlü ama parasal olarak değil ruhsal, bedensel, zihinsel olarak güçlü olanlar geriye kalacak ve değişen çok şey olacak…

“ONLAR KANACAK”

Yeni dünya düzeninde ancak kendine yarınlar yokmuş gibi yatırım yapanlar kazanacak.”

Deniz Akkaya'dan koronavirüs paylaşımı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ