Reklam
Reklam
FLAŞ HABER
Reklam
Son Dakika Kayseri Haber,Kayseri Haberleri,Flaş Haber

Kocasinan Belediyesinin atölyesi sanayi gibi çalışıyor

KAYSERİ (AA) – Kocasinan Belediyesi bünyesindeki atölyede tüm araç-gereç ve iş makinelerinin gerekli bakım ve onarımı gerçekleştiriliyor …

Kocasinan Belediyesinin atölyesi sanayi gibi çalışıyor
Reklam

KAYSERİ (AA) – Kocasinan Belediyesi bünyesindeki atölyede tüm araç-gereç ve iş makinelerinin gerekli bakım ve onarımı gerçekleştiriliyor.

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, yazılı açıklamasında, kendi kendine yeten belediye olarak her geçen gün hizmetlerini artırdıklarını, atölyede belediye ihtiyaçlarını karşılayarak hem Kayseri ekonomisine hem de çevreye katkı sağladıklarını belirtti.

Atölyenin önemine değinen Çolakbayrakdar, şunları kaydetti:

“Kocasinan bölgesinde yaşayan vatandaşlarımıza en iyi hizmeti verebilmek için gece gündüz demeden yoğun şekilde çalışıyoruz. Bu çerçevede atölyemizde, Kocasinan Belediyesi bünyesinde bulunan tüm araç ve iş makinelerinin gerekli bakım ve onarımını düzenli olarak gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda da bazı ürünlerin üretimini yapıyoruz. Özellikle ağır bakım ve onarım gerektiren araçları da burada revize ediyoruz. Öte yandan mevsim itibariyle araçlarımızın kışlık bakımını yapıp, hazır hale getiriyoruz. Atölyemiz, büyük bir sanayi sitesi gibi çalışıyor. Böylelikle atölyemizde belediyemizin ihtiyaçlarını karşılayarak, Kayseri ve Türkiye ekonomisine büyük katkı sağlıyoruz. Titiz ve özverili bir şekilde çalışan işçilerimize teşekkür ediyorum.”

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ