Reklam
Reklam
FLAŞ HABER
Reklam
Son Dakika Kayseri Haber,Kayseri Haberleri,Flaş Haber

Pursaklar’da kadına yönelik şiddete karşı video klip çekildi

ANKARA (AA) – Pursaklar Belediyesi Basın Yayın Müdürlüğü ve Kültür İşleri Müdürlüğünce “Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü …

Pursaklar’da kadına yönelik şiddete karşı video klip çekildi
Reklam

ANKARA (AA) – Pursaklar Belediyesi Basın Yayın Müdürlüğü ve Kültür İşleri Müdürlüğünce “Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü” dolayısıyla video klip hazırlandı.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Hanım Evleri Sahne Makyajı bölümü kursiyerleri tarafından kurgulanan video ile kadına yönelik şiddete “dur” demek ve farkındalık oluşturmak amacıyla video çekimi gerçekleştirildi.

Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü ile ilgili açıklamalarda bulunan Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, hazırladıkları klip ile şiddet olaylarına dikkat çekildiğini söyledi.

Çetin, şöyle konuştu:

“Sahne Makyajı kursiyerlerimiz ve hocamız kadına yönelik şiddet günü farkındalığı için kurgu hazırladılar. Kadına yönelik fiziki, ruhsal yani kısaca her türlü şiddete sıfır tolerans diyoruz. Gerçek hayata bu tür görüntüleri görmediğimiz bir dünya ümit ediyoruz.”

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ