Reklam
Reklam
FLAŞ HABER
Reklam
Son Dakika Kayseri Haber,Kayseri Haberleri,Flaş Haber

KTO personeli ve çevre gönüllüleri Koramaz Vadisi’nde çöp topladı

KAYSERİ (AA) – Kayseri Ticaret Odası (KTO) ve Kayseri AB Bilgi Merkezi tarafından “Çevre için harekete geç – görmezden gelme” projesi kapsamında …

REKLAM ALANI
KTO personeli ve çevre gönüllüleri Koramaz Vadisi’nde çöp topladı

KAYSERİ (AA) – Kayseri Ticaret Odası (KTO) ve Kayseri AB Bilgi Merkezi tarafından “Çevre için harekete geç – görmezden gelme” projesi kapsamında UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi'nde olan Koramaz Vadisi'nde doğa yürüyüşü ve çevre temizliği etkinliği yapıldı.

KTO'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Kayseri AB Bilgi Merkezi farkındalık oluşturmak amacıyla başlatılan kampanya çerçevesinde KTO personeli ile çevre gönülüleri Koramaz Vadisi'nde bir araya geldi.

Katılımcılar, etkinlikte tarihi, kültürel ve doğal güzelliğiyle Koramaz Vadisi'nde hem doğa yürüyüşü yaptı hem de çevreye atılmış çöpleri topladı.

Etkinlik alanında açıklama yapan KTO Başkanı Ömer Gülsoy, başlattıkları kampanya ile bir nebze de olsa çevre bilinci oluşturmaya çalıştıklarını belirtti.

AB Türkiye Delagasyonu'nun da desteklediği etkinlik kapsamında Koramaz Vadisi içerisinde bulunan tüm atıklar toplanarak geri dönüşüme kazandırıldı.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ