Reklam
Reklam
FLAŞ HABER
Reklam
Son Dakika Kayseri Haber,Kayseri Haberleri,Flaş Haber

Büyükkılıç’a ulaşımla ilgili kapsamlı sunum yapıldı

KAYSERİ (AA) – Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'a ulaşım yatırımlarına ilişkin kapsamlı sunum yapıldı. Belediyeden …

REKLAM ALANI
Büyükkılıç’a ulaşımla ilgili kapsamlı sunum yapıldı

KAYSERİ (AA) – Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’a ulaşım yatırımlarına ilişkin kapsamlı sunum yapıldı.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşen toplantıya, Genel Sekreter Hüseyin Beyhan, Genel Sekreter Yardımcıları Hamdi Elcuman, Bayar Özsoy ile daire başkanları ve ulaşım birimi ekipleri katıldı.

Etüt ve Projeler Daire Başkanı Ahmet Şeref Bahçecioğlu tarafından Başkan Büyükkılıç’a sunum yapıldı.

Sunumda, kent genelinde ulaşım alanında yapılan hizmetler, yeni yapılacak çalışmalar ve alternatif yollar ile ilgili konular yer aldı.

Toplantı sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Büyükkılıç, ulaşım konusunda her alanda deneyimli ve birikimli ekibi ile kafa yormaya devam ettiklerini belirtti.

Kentin ulaşım alanında konforunu artırmayı amaçladıklarını aktaran Büyükkılıç, “Kavşak düzenlemelerini gözden geçirmek, yeni çalışmalara zemin hazırlamak, alternatif yollar üretmek amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gerek tramvayımız ile ilgili gerek kavşak çalışmaları ile ilgili gerek lastik tekerlekli araçların gideceği alanlar ya da yayalarımızın geçişi ile ilgili her alanda kafa yormak suretiyle deneyimli, birikimli, şehrimizin evladı olan belediyemizin ekibi ile gerekli çalışmaları yapıyoruz.” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ